Materiały budowlane

Oferujemy szeroki asortyment wszystkich liczących się na rynkach europejskich producentów

Pokrycia dachowe i akcesoria

Wszystkie rodzaje pokryć dachowych możemy podzielić na lekkie(blacha, gonty) i ciężki dachówka ceramiczna i cementowa, oczywiście istnieją jeszcze inne formy jak (gont drewniany , strzecha, łupek czy papa lub membrana.

My w swojej ofercie mamy dachówkę ceramiczną blachodachówkę oraz papę.

Różnica poza materiałem i estetyką polega również na możliwości lub j braku zastosowania na konkretnej powierzchni dachu.

Ważnym elementem w przypadku dachów spadzistych jest nośność więźby dachowej, a także spadek powierzchni dachu, w przypadku papy i blachodachówki również pochylenie dachu jest ważnym parametrem.

Wymienione przez nas pokrycia dachówki znacznie różnią się wagą 1 m2 samej dachówki lub papy , każde z pokryć ma inne wymagania jeśli chodzi o montaż okien dachowych lub innych instalacji typu wietrzaki , anteny , kominy i kominki, płotki śniegowe itp.

Warto też zastanowić się nad tym czy stosujemy oprócz membran pełne deskowanie czy nie, oczywiście jednym z ważniejszych elementów jest firma dekarska.

Często warto poczekać z terminem na firmę polecaną, niż zdecydować się na szybki czas wykonani za pośrednictwem pseudo dekarzy

× Pełne zdjęcie

Hurtownia budowlana

Kontakt telefoniczny+48(42)682 64 52

Kontakt emailowyklinkier@cetech.com.pl

Nasi Handlowcy

Arkadiusz Jędrzejczyk

Kontakt telefoniczny+48 668 116 785

Michał Wujek

Kontakt telefoniczny+48 668 678 291

Tomasz Grzesik

Kontakt telefoniczny+48 668 678 542

Kontakt emailowytomaszgrzesik@cetech.com.pl

© 2022 Cetech • Projekt i wykonanie: Garden Of Art