Kątowniki i narożniki tekturowe

Kątowniki tekturowe i narożniki

Transport paletowy znacząco ułatwia i usprawnia procesy logistyczne. Jednak bardzo ważne jest, by odpowiednio zabezpieczyć spaletyzowane towary przed uszkodzeniem w czasie transportu. Najbardziej narażone na uderzenie, zarysowanie albo zgniecenie są krawędzie oraz rogi ładunku, dlatego też stosuje się specjalne rozwiązania — genialne w swojej prostocie kątowniki tekturowe. Sprawdź, dlaczego warto zamówić papierowe zabezpieczenia.

Jaką funkcję pełnią kątowniki tekturowe?

Długi kątownik tekturowy założony na krawędź ładunku skutecznie zabezpiecza ją przed uszkodzeniem w czasie transportu. Nawet cienka tektura jest w stanie zaabsorbować i stłumić energię, która mogłaby zniszczyć przewożony towar, na przykład drewnianą deskę, płytę meblową, skrzydło drzwiowe, monitor komputerowy, telewizor, obraz w ramie itp. Najlepszy efekt można osiągnąć, zabezpieczając krawędzie kątownikami, a następnie owijając całość folią stretch — w ten sposób chronione są wszystkie powierzchnie narażone na uszkodzenie. Na zamówienie możemy wyprodukować różne rodzaje kątowników tekturowych, np. równoramienne lub o nierównych długościach ramion, z warstwą zabezpieczającą przed wilgocią albo z klejem ułatwiającym ich użytkowanie. Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów!

Narożniki kartonowe: skuteczna ochrona rogów przewożonych towarów

Narożnik kartonowy to specyficzny rodzaj kątownika tekturowego. Nie ma on postaci długiej listwy zgiętej w kant, ale przypomina wycięty z pudełka fragment narożnikowy. Dzięki swojemu kształtowi idealnie pasuje do rogów różnych przedmiotów, stanowiąc ich skuteczne zabezpieczenie. Takie narożniki zakłada się na skrzydła drzwiowe, elementy ościeżnic, płyty meblowe do samodzielnego montażu, duże AGD, telewizory, komputery, ramy do obrazów i plakatów, lustra, blaty robocze, parapety i wiele więcej. Narożnik nakłada się właściwie natychmiast po zakończeniu produkcji, by zabezpieczał róg towaru podczas transportu do hurtowni, w trakcie składowania, na ekspozycji czy w drodze do odbiorcy końcowego. Oferujemy wykonanie różnego rodzaju narożników kartonowych zgodnie z dostarczonymi wymiarami.

W razie pytań zapraszamy do skorzystania z formularza.

Kontakt z oddziałem

Sprzedaż i marketing

Kontakt telefoniczny z sprzedażą i marketingiem+48 660 187 624

Kontakt emailowy z sprzedażą i marketingiemd.wieczorek@cetech.com.pl

Magazyn

Kontakt telefoniczny działem magazynu+48(42)681 28 50

Kontakt telefoniczny działem magazynu+48 601 302 352

Kontakt emailowy działem magazynumagazyn1@cetech.com.pl

Logistyka

Kontakt telefoniczny z działem logistycznym+48 609 205 805

Kontrola jakości

Kontakt emailowy z działem kontroli jakościkontrolajakosci@cetech.com.pl

© 2022 Cetech • Projekt i wykonanie: Garden Of Art