Nasz zespół

Doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników pozwala nam stworzyć produkt najwyższej jakości.

Izabela Gajda

Zarząd

Maciej Błaszczyk

Członek zarządu/Dyrektor operacyjny

Marzena Świątkiewicz

Kadry i płace

+48(42) 681 64 33

sekretariat@cetech.com.pl

Małgorzata Łuczak

Księgowość

+48(42) 681 13 45

ksiegowosc@cetech.com.pl

faktury@cetech.com.pll

Krzysztof Kalcedyniak

Kierownik produkcji

+48 606 387 191

k.kalcedyniak@cetech.com.pl

Sylwia Sobkowska

Planowanie produkcji

s.sobkowska@cetech.com.pl

Maria Tomczyk

Inżynier produkcji

m.tomczyk@cetech.com.pl

Katarzyna Kozłowicz

Kontrola jakości

kontrolajakosci@cetech.com.pl

Jakub Błaszczyk

Utrzymanie ruchu

j.blaszczyk@cetech.com.pl

Joanna Gajda

Kierownik magazynu

magazyn1@cetech.com.pl

Dorota Wieczorek

Dyrektor handlowy

+48 660 187 624

d.wieczorek@cetech.com.pl

Emilia Regulska

Specjalista ds. handlu
Tuleje tekturowe i materiały opakowaniowe

+48 513 273 749

e.regulska@cetech.com.pl

Maciej Majtczak

Specjalista ds. handlu
Tuleje tekturowe i materiały opakowaniowe

+48 453 035 324

m.majtczak@cetech.com.pl

Mirosław Cichawa

Kierownik ds. logistyki i zaopatrzenia

+48 609 205 805

m.cichawa@cetech.com.pl

logistyka@cetech.com.pl

Sławomir Rybarczyk

Kierownik Hurtowni Budowalnej

+48 606 209 149

ryba@cetech.com.pl

Tomasz Grzesik

Przedstawiciel handlowy
materiały budowlane

+48 668 678 542

tomaszgrzesik@cetech.com.pl

Arkadiusz Jędrzejczyk

Przedstawiciel handlowy
materiały budowlane

+48 668 116 785

Michał Wujek

Przedstawiciel handlowy
materiały budowlane

+48 668 678 291

Grażyna Błaszczyk

Wynajem powierzchni

+48 789 148 128

g.blaszczyk@cetech.com.pl

© 2022 Cetech • Projekt i wykonanie: Garden Of Art